Sports
Leagues
Clubs
Support
Blog
Register
Log in
Yarm Tennis Club
Team:
Winter League 1
Fixtures
Filters
All Years
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2017
Sun 22 Oct 10:30
Away
A
Played
Won
W
Hutton Rudby
8
-
0
(48 - 13)
Sun 22 Oct 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 13)
Hutton Rudby
Group Stage - Violet
Sun 05 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Wellfield B
8
-
0
(48 - 13)
Sun 05 Nov 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 13)
Wellfield B
Group Stage - Violet
Sun 19 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Barnard Castle A
8
-
0
(48 - 0)
Sun 19 Nov 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Barnard Castle A
Group Stage - Violet
Sun 03 Dec 10:30
Away
A
Played
Won
W
Bishop Auckland 1
8
-
0
(48 - 6)
Sun 03 Dec 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 6)
Bishop Auckland 1
Group Stage - Violet
Sun 17 Dec 10:30
Home
H
Cancelled
Stokesley
Sun 17 Dec 10:30
Home
H
Cancelled
Stokesley
Group Stage - Violet
2018
Sun 07 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Stokesley
Sun 07 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Stokesley
Group Stage - Violet
Sun 21 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Stokesley
Sun 21 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Stokesley
Group Stage - Violet
Sun 21 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Stokesley
Sun 21 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Stokesley
Group Stage - Violet
Sun 21 Jan 10:30
Home
H
Played
Won
W
Stokesley
8
-
0
(48 - 0)
Sun 21 Jan 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Stokesley
Group Stage - Violet
Sun 25 Feb 10:00
Away
A
Moved
David Lloyd Teesside
Sun 25 Feb 10:00
Away
A
Moved
David Lloyd Teesside
Knockout Stage - 1st Teams
Sun 25 Feb 10:00
Away
A
Moved
David Lloyd Teesside
Sun 25 Feb 10:00
Away
A
Moved
David Lloyd Teesside
Knockout Stage - 1st Teams
Sun 25 Feb 13:00
Away
A
Moved
David Lloyd Teesside
Sun 25 Feb 13:00
Away
A
Moved
David Lloyd Teesside
Knockout Stage - 1st Teams
Sun 04 Mar 10:00
Away
A
Moved
David Lloyd Teesside
Sun 04 Mar 10:00
Away
A
Moved
David Lloyd Teesside
Knockout Stage - 1st Teams
Sat 10 Mar 14:00
Home
H
Played
Won
W
David Lloyd Teesside
8
-
0
(49 - 18)
Sat 10 Mar 14:00
Home
H
Won
W
8
-
0
(49 - 18)
David Lloyd Teesside
Knockout Stage - 1st Teams
Sat 10 Mar 14:00
Away
A
Moved
David Lloyd Teesside
Sat 10 Mar 14:00
Away
A
Moved
David Lloyd Teesside
Knockout Stage - 1st Teams
Sun 18 Mar 12:00
Away
A
Cancelled
Boldon 1
Sun 18 Mar 12:00
Away
A
Cancelled
Boldon 1
Knockout Stage - 1st Teams
Mon 02 Apr 13:00
Away
A
Moved
Boldon 1
Mon 02 Apr 13:00
Away
A
Moved
Boldon 1
Knockout Stage - 1st Teams
Tue 03 Apr 17:00
Away
A
Played
Won
W
Boldon 1
4
-
4
(40 - 32)
Tue 03 Apr 17:00
Away
A
Won
W
4
-
4
(40 - 32)
Boldon 1
Knockout Stage - 1st Teams
Sun 15 Apr 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Northumberland 1
3
-
5
(32 - 42)
Sun 15 Apr 10:30
Away
A
Lost
L
3
-
5
(32 - 42)
Northumberland 1
Knockout Stage - 1st Teams
Sun 04 Nov 12:00
Away
A
Cancelled
Boldon 1
Sun 04 Nov 12:00
Away
A
Cancelled
Boldon 1
Tier 1 - Red
Sun 18 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Blaydon 1
5
-
3
(40 - 34)
Sun 18 Nov 10:30
Home
H
Won
W
5
-
3
(40 - 34)
Blaydon 1
Tier 1 - Red
Sun 02 Dec 10:30
Away
A
Moved
Northumberland 5
Sun 02 Dec 10:30
Away
A
Moved
Northumberland 5
Tier 1 - Red
Sun 02 Dec 14:00
Away
A
Played
Lost
L
Northumberland 5
3
-
5
(42 - 47)
Sun 02 Dec 14:00
Away
A
Lost
L
3
-
5
(42 - 47)
Northumberland 5
Tier 1 - Red
Sun 09 Dec 10:30
Home
H
Played
Won
W
Northumberland 2
8
-
0
(49 - 22)
Sun 09 Dec 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(49 - 22)
Northumberland 2
Tier 1 - Red
2019
Sun 06 Jan 10:30
Home
H
Moved
Jesmond 1
Sun 06 Jan 10:30
Home
H
Moved
Jesmond 1
Tier 1 - Red
Sun 13 Jan 10:30
Home
H
Moved
Jesmond 1
Sun 13 Jan 10:30
Home
H
Moved
Jesmond 1
Tier 1 - Red
Sun 20 Jan 10:30
Away
A
Played
Won
W
Durham Archery 1
7
-
1
(49 - 29)
Sun 20 Jan 10:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(49 - 29)
Durham Archery 1
Tier 1 - Red
Sun 27 Jan 12:00
Away
A
Cancelled
Boldon 1
Sun 27 Jan 12:00
Away
A
Cancelled
Boldon 1
Tier 1 - Red
Sun 27 Jan 12:00
Away
A
Moved
Boldon 1
Sun 27 Jan 12:00
Away
A
Moved
Boldon 1
Tier 1 - Red
Sun 03 Feb 10:30
Away
A
Cancelled
Boldon 1
Sun 03 Feb 10:30
Away
A
Cancelled
Boldon 1
Tier 1 - Red
Sun 03 Feb 10:30
Away
A
Moved
Boldon 1
Sun 03 Feb 10:30
Away
A
Moved
Boldon 1
Tier 1 - Red
Sat 09 Feb 11:00
Home
H
Played
Won
W
Jesmond 1
6
-
2
(43 - 25)
Sat 09 Feb 11:00
Home
H
Won
W
6
-
2
(43 - 25)
Jesmond 1
Tier 1 - Red
Sat 09 Feb 14:30
Away
A
Played
Lost
L
Boldon 1
2
-
6
(28 - 44)
Sat 09 Feb 14:30
Away
A
Lost
L
2
-
6
(28 - 44)
Boldon 1
Tier 1 - Red
Sun 03 Mar 10:30
Away
A
Played
Won
W
Gosforth 1
5
-
3
(42 - 30)
Sun 03 Mar 10:30
Away
A
Won
W
5
-
3
(42 - 30)
Gosforth 1
Knockout Stage - Knockout 1
Sun 17 Mar 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Boldon 1
2
-
6
(33 - 43)
Sun 17 Mar 10:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(33 - 43)
Boldon 1
Knockout Stage - Knockout 1
Sun 27 Oct 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Northumberland 1
0
-
8
(21 - 49)
Sun 27 Oct 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(21 - 49)
Northumberland 1
Tier 1 - Orange
Sun 10 Nov 10:30
Away
A
Played
Won
W
Durham Archery 3
7
-
1
(45 - 15)
Sun 10 Nov 10:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(45 - 15)
Durham Archery 3
Tier 1 - Orange
Sun 24 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Cullercoats 1
8
-
0
(49 - 18)
Sun 24 Nov 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(49 - 18)
Cullercoats 1
Tier 1 - Orange
2020
Sun 12 Jan 10:30
Home
H
Moved
Boldon 1
Sun 12 Jan 10:30
Home
H
Moved
Boldon 1
Tier 1 - Orange
Sun 26 Jan 10:30
Away
A
Played
Won
W
Blaydon 1
6
-
2
(45 - 32)
Sun 26 Jan 10:30
Away
A
Won
W
6
-
2
(45 - 32)
Blaydon 1
Tier 1 - Orange
Sun 09 Feb 10:30
Home
H
Played
Won
W
Boldon 1
8
-
0
(0 - 0)
Sun 09 Feb 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(0 - 0)
Boldon 1
Tier 1 - Orange
Sun 01 Mar 10:30
Home
H
Cancelled
Shotley & Benfieldside 1
Sun 01 Mar 10:30
Home
H
Cancelled
Shotley & Benfieldside 1
Knockout Stage - Knockout 1
Sun 08 Mar 10:30
Home
H
Played
Won
W
Shotley & Benfieldside 1
8
-
0
(48 - 0)
Sun 08 Mar 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Shotley & Benfieldside 1
Knockout Stage - Knockout 1
Sun 15 Mar 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Northumberland 5
2
-
6
(26 - 44)
Sun 15 Mar 10:30
Away
A
Lost
L
2
-
6
(26 - 44)
Northumberland 5
Knockout Stage - Knockout 1
Sun 25 Oct 10:30
Away
A
Not Played
Great Ayton
Sun 25 Oct 10:30
Away
A
Not Played
Great Ayton
Tier 1 - Brown
Sun 08 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Bishop Auckland 1
Sun 08 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Bishop Auckland 1
Tier 1 - Brown
Sun 22 Nov 10:30
Home
H
Cancelled
Durham Archery 1
Sun 22 Nov 10:30
Home
H
Cancelled
Durham Archery 1
Tier 1 - Brown
Sun 22 Nov 10:30
Home
H
Not Played
Durham Archery 1
Sun 22 Nov 10:30
Home
H
Not Played
Durham Archery 1
Tier 1 - Brown
2021
Sun 03 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Wellfield A
Sun 03 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Wellfield A
Tier 1 - Brown
Sun 03 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Wellfield A
Sun 03 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Wellfield A
Tier 1 - Brown
Sun 10 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Bishop Auckland 1
Sun 10 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Bishop Auckland 1
Tier 1 - Brown
Sun 10 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Bishop Auckland 1
Sun 10 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Bishop Auckland 1
Tier 1 - Brown
Sun 17 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Tennis World A
Sun 17 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Tennis World A
Tier 1 - Brown
Sun 17 Jan 10:30
Home
H
Not Played
Tennis World A
Sun 17 Jan 10:30
Home
H
Not Played
Tennis World A
Tier 1 - Brown
Sun 24 Oct 10:30
Away
A
Moved
Wellfield A
Sun 24 Oct 10:30
Away
A
Moved
Wellfield A
Tier 1 - Brown
Sun 07 Nov 10:30
Home
H
Withdrawn
Tennis World A
Sun 07 Nov 10:30
Home
H
Withdrawn
Tennis World A
Tier 1 - Brown
Sun 21 Nov 10:30
Away
A
Moved
Bishop Auckland 1
Sun 21 Nov 10:30
Away
A
Moved
Bishop Auckland 1
Tier 1 - Brown
Sun 28 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Wellfield A
Sun 28 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Wellfield A
Tier 1 - Brown
Sun 05 Dec 10:30
Home
H
Cancelled
Great Ayton
Sun 05 Dec 10:30
Home
H
Cancelled
Great Ayton
Tier 1 - Brown
Sat 11 Dec 12:30
Away
A
Cancelled
Bishop Auckland 1
Sat 11 Dec 12:30
Away
A
Cancelled
Bishop Auckland 1
Tier 1 - Brown
Sat 11 Dec 12:30
Away
A
Played
Won
W
Bishop Auckland 1
8
-
0
(48 - 0)
Sat 11 Dec 12:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Bishop Auckland 1
Tier 1 - Brown
2022
Sun 09 Jan 10:30
Away
A
Played
Won
W
Hutton Rudby
7
-
1
(46 - 22)
Sun 09 Jan 10:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(46 - 22)
Hutton Rudby
Tier 1 - Brown
Sun 23 Jan 10:30
Home
H
Played
Won
W
Great Ayton
8
-
0
(49 - 25)
Sun 23 Jan 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(49 - 25)
Great Ayton
Tier 1 - Brown
Sun 06 Feb 10:30
Away
A
Withdrawn
Wellfield A
Sun 06 Feb 10:30
Away
A
Withdrawn
Wellfield A
Tier 1 - Brown
Sun 27 Feb 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Newcastle Uni 2
2
-
6
(21 - 45)
Sun 27 Feb 10:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(21 - 45)
Newcastle Uni 2
Knockout Stage - Knockout 1
Sun 23 Oct 10:30
Away
A
Played
Won
W
Durham Archery 3
4
-
4
(41 - 36)
Sun 23 Oct 10:30
Away
A
Won
W
4
-
4
(41 - 36)
Durham Archery 3
Tier 1 - Orange
Sun 06 Nov 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Jesmond 1
0
-
8
(18 - 49)
Sun 06 Nov 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(18 - 49)
Jesmond 1
Tier 1 - Orange
Sun 20 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Newcastle Uni 2
5
-
3
(47 - 39)
Sun 20 Nov 10:30
Home
H
Won
W
5
-
3
(47 - 39)
Newcastle Uni 2
Tier 1 - Orange
Sun 04 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Blaydon 1
Sun 04 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Blaydon 1
Tier 1 - Orange
2023
Sun 08 Jan 10:30
Home
H
Played
Won
W
David Lloyd Sunderland 1
7
-
1
(45 - 17)
Sun 08 Jan 10:30
Home
H
Won
W
7
-
1
(45 - 17)
David Lloyd Sunderland 1
Tier 1 - Orange
Sun 05 Feb 10:30
Away
A
Played
Won
W
Blaydon 1
5
-
3
(47 - 38)
Sun 05 Feb 10:30
Away
A
Won
W
5
-
3
(47 - 38)
Blaydon 1
Tier 1 - Orange
Sun 26 Feb 13:00
Away
A
Played
Won
W
Boldon 1
7
-
1
(48 - 19)
Sun 26 Feb 13:00
Away
A
Won
W
7
-
1
(48 - 19)
Boldon 1
Knockout Stage - Knockout 1
Sun 12 Mar 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Northumberland 1
2
-
6
(21 - 48)
Sun 12 Mar 10:30
Away
A
Lost
L
2
-
6
(21 - 48)
Northumberland 1
Knockout Stage - Knockout 1
Sun 15 Oct 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Cullercoats 1
1
-
7
(19 - 43)
Sun 15 Oct 10:30
Away
A
Lost
L
1
-
7
(19 - 43)
Cullercoats 1
Tier 1 - Orange
Sun 29 Oct 10:30
Home
H
Moved
Jesmond 1
Sun 29 Oct 10:30
Home
H
Moved
Jesmond 1
Tier 1 - Orange
Sun 12 Nov 10:30
Away
A
Played
Won
W
Durham Archery 1
8
-
0
(48 - 11)
Sun 12 Nov 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 11)
Durham Archery 1
Tier 1 - Orange
Sun 19 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Jesmond 1
5
-
3
(42 - 34)
Sun 19 Nov 10:30
Home
H
Won
W
5
-
3
(42 - 34)
Jesmond 1
Tier 1 - Orange
Sun 26 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Newcastle Uni 1
7
-
1
(48 - 18)
Sun 26 Nov 10:30
Home
H
Won
W
7
-
1
(48 - 18)
Newcastle Uni 1
Tier 1 - Orange
2024
Sun 14 Jan 10:30
Away
A
Played
Won
W
Blaydon 1
6
-
2
(46 - 31)
Sun 14 Jan 10:30
Away
A
Won
W
6
-
2
(46 - 31)
Blaydon 1
Tier 1 - Orange
Sun 28 Jan 10:30
Home
H
Moved
Boldon 1
Sun 28 Jan 10:30
Home
H
Moved
Boldon 1
Tier 1 - Orange
Sun 04 Feb 10:30
Home
H
Played
Won
W
Boldon 1
8
-
0
(48 - 0)
Sun 04 Feb 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Boldon 1
Tier 1 - Orange
Sun 25 Feb 14:00
Away
A
Played
Won
W
Newcastle Uni 2
8
-
0
(48 - 4)
Sun 25 Feb 14:00
Away
A
at The Northumberland Club
Won
W
8
-
0
(48 - 4)
Newcastle Uni 2
Knockout Stage - Knockout 1
Sun 10 Mar 10:30
Home
H
Played
Won
W
Cullercoats 1
8
-
0
(48 - 0)
Sun 10 Mar 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Cullercoats 1
Knockout Stage - Knockout 1
Sun 24 Mar 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Northumberland 1
2
-
6
(21 - 48)
Sun 24 Mar 10:30
Away
A
Lost
L
2
-
6
(21 - 48)
Northumberland 1
Knockout Stage - Knockout 1
Processing ...
Loading Data ...