Sports
Leagues
Clubs
Support
Blog
Register
Log in
Jesmond Tennis Club
Team:
Winter League 4
Fixtures
Filters
All Years
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2017
Sun 22 Oct 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Blaydon 1
0
-
8
(10 - 48)
Sun 22 Oct 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(10 - 48)
Blaydon 1
Group Stage - Green
Sun 05 Nov 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Stocksfield A
1
-
7
(13 - 45)
Sun 05 Nov 11:00
Home
H
Lost
L
1
-
7
(13 - 45)
Stocksfield A
Group Stage - Green
Sun 19 Nov 10:00
Away
A
Played
Lost
L
Tynedale
1
-
7
(26 - 46)
Sun 19 Nov 10:00
Away
A
Lost
L
1
-
7
(26 - 46)
Tynedale
Group Stage - Green
Sun 19 Nov 10:30
Away
A
Moved
Tynedale
Sun 19 Nov 10:30
Away
A
Moved
Tynedale
Group Stage - Green
Sun 03 Dec 11:00
Home
H
Played
Won
W
Riding Mill 2
6
-
2
(47 - 26)
Sun 03 Dec 11:00
Home
H
Won
W
6
-
2
(47 - 26)
Riding Mill 2
Group Stage - Green
Sun 17 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Northumberland 4
Sun 17 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Northumberland 4
Group Stage - Green
2018
Sun 14 Jan 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Shotley & Benfieldside 1
0
-
8
(10 - 48)
Sun 14 Jan 11:00
Home
H
Lost
L
0
-
8
(10 - 48)
Shotley & Benfieldside 1
Group Stage - Green
Sun 04 Feb 14:00
Away
A
Played
Lost
L
Northumberland 4
1
-
7
(22 - 49)
Sun 04 Feb 14:00
Away
A
Lost
L
1
-
7
(22 - 49)
Northumberland 4
Group Stage - Green
Sun 25 Feb 10:30
Away
A
Moved
Cullercoats 2
Sun 25 Feb 10:30
Away
A
Moved
Cullercoats 2
Knockout Stage - 6th Teams
Sun 04 Mar 10:30
Away
A
Cancelled
Cullercoats 2
Sun 04 Mar 10:30
Away
A
Cancelled
Cullercoats 2
Knockout Stage - 6th Teams
Sun 11 Mar 09:30
Away
A
Played
Lost
L
Cullercoats 2
1
-
7
(22 - 44)
Sun 11 Mar 09:30
Away
A
Lost
L
1
-
7
(22 - 44)
Cullercoats 2
Knockout Stage - 6th Teams
Sun 04 Nov 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Shotley & Benfieldside 3
3
-
5
(32 - 41)
Sun 04 Nov 10:30
Away
A
Lost
L
3
-
5
(32 - 41)
Shotley & Benfieldside 3
Tier 3 - White
Sun 18 Nov 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Cullercoats 3
2
-
6
(27 - 40)
Sun 18 Nov 11:00
Home
H
Lost
L
2
-
6
(27 - 40)
Cullercoats 3
Tier 3 - White
Sun 02 Dec 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Beverley Park 2
1
-
7
(30 - 50)
Sun 02 Dec 10:30
Away
A
Lost
L
1
-
7
(30 - 50)
Beverley Park 2
Tier 3 - White
2019
Sun 06 Jan 11:00
Home
H
Played
Won
W
Riding Mill 2
5
-
3
(41 - 33)
Sun 06 Jan 11:00
Home
H
Won
W
5
-
3
(41 - 33)
Riding Mill 2
Tier 3 - White
Sun 20 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
David Lloyd Sunderland 2
0
-
8
(15 - 49)
Sun 20 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(15 - 49)
David Lloyd Sunderland 2
Tier 3 - White
Sun 27 Jan 11:00
Home
H
Moved
Wylam 1
Sun 27 Jan 11:00
Home
H
Moved
Wylam 1
Tier 3 - White
Sun 03 Feb 11:00
Home
H
Moved
Wylam 1
Sun 03 Feb 11:00
Home
H
Moved
Wylam 1
Tier 3 - White
Sun 10 Feb 11:00
Home
H
Played
Won
W
Wylam 1
8
-
0
(49 - 15)
Sun 10 Feb 11:00
Home
H
Won
W
8
-
0
(49 - 15)
Wylam 1
Tier 3 - White
Sun 10 Mar 10:30
Away
A
Played
Won
W
Bishop Auckland 2
5
-
3
(40 - 33)
Sun 10 Mar 10:30
Away
A
Won
W
5
-
3
(40 - 33)
Bishop Auckland 2
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 24 Mar 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Corbridge
1
-
7
(25 - 42)
Sun 24 Mar 11:00
Home
H
Lost
L
1
-
7
(25 - 42)
Corbridge
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 20 Oct 10:30
Away
A
Played
Won
W
Riding Mill 2
7
-
1
(46 - 23)
Sun 20 Oct 10:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(46 - 23)
Riding Mill 2
Tier 3 - White
Sun 03 Nov 11:00
Home
H
Moved
Wylam 1
Sun 03 Nov 11:00
Home
H
Moved
Wylam 1
Tier 3 - White
Sun 17 Nov 10:30
Away
A
Played
Won
W
David Lloyd Sunderland 3
8
-
0
(48 - 8)
Sun 17 Nov 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 8)
David Lloyd Sunderland 3
Tier 3 - White
Sun 01 Dec 11:00
Home
H
Moved
Collingwood
Sun 01 Dec 11:00
Home
H
Moved
Collingwood
Tier 3 - White
Sun 01 Dec 11:00
Home
H
Moved
Wylam 1
Sun 01 Dec 11:00
Home
H
Moved
Wylam 1
Tier 3 - White
Sun 15 Dec 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Collingwood
2
-
6
(33 - 44)
Sun 15 Dec 11:00
Home
H
Lost
L
2
-
6
(33 - 44)
Collingwood
Tier 3 - White
2020
Sun 05 Jan 10:30
Away
A
Played
Won
W
Cullercoats 3
5
-
3
(40 - 34)
Sun 05 Jan 10:30
Away
A
Won
W
5
-
3
(40 - 34)
Cullercoats 3
Tier 3 - White
Sun 19 Jan 11:00
Home
H
Played
Won
W
Northumberland 8
8
-
0
(48 - 7)
Sun 19 Jan 11:00
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 7)
Northumberland 8
Tier 3 - White
Sun 09 Feb 11:00
Home
H
Cancelled
Wylam 1
Sun 09 Feb 11:00
Home
H
Cancelled
Wylam 1
Tier 3 - White
Sun 09 Feb 11:00
Home
H
Not Played
Wylam 1
Sun 09 Feb 11:00
Home
H
Not Played
Wylam 1
Tier 3 - White
Sun 23 Feb 11:00
Home
H
Cancelled
Wellfield C
Sun 23 Feb 11:00
Home
H
Cancelled
Wellfield C
Knockout Stage - Knockout 7
Mon 24 Feb 11:00
Home
H
Played
Won
W
Wellfield C
8
-
0
(48 - 0)
Mon 24 Feb 11:00
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Wellfield C
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 08 Mar 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Hartlepool
3
-
5
(36 - 41)
Sun 08 Mar 10:30
Away
A
Lost
L
3
-
5
(36 - 41)
Hartlepool
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 08 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Cullercoats 3
Sun 08 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Cullercoats 3
Tier 3 - White
Sun 08 Nov 10:30
Away
A
Not Played
Cullercoats 3
Sun 08 Nov 10:30
Away
A
Not Played
Cullercoats 3
Tier 3 - White
Sun 22 Nov 11:00
Home
H
Cancelled
Northumberland 7
Sun 22 Nov 11:00
Home
H
Cancelled
Northumberland 7
Tier 3 - White
Sun 06 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Beverley Park LTC 3
Sun 06 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Beverley Park LTC 3
Tier 3 - White
Sun 06 Dec 10:30
Away
A
Not Played
Beverley Park LTC 3
Sun 06 Dec 10:30
Away
A
Not Played
Beverley Park LTC 3
Tier 3 - White
2021
Sun 03 Jan 11:00
Home
H
Cancelled
Morpeth 2
Sun 03 Jan 11:00
Home
H
Cancelled
Morpeth 2
Tier 3 - White
Sun 03 Jan 11:00
Home
H
Not Played
Morpeth 2
Sun 03 Jan 11:00
Home
H
Not Played
Morpeth 2
Tier 3 - White
Sun 10 Jan 11:00
Home
H
Cancelled
Northumberland 7
Sun 10 Jan 11:00
Home
H
Cancelled
Northumberland 7
Tier 3 - White
Sun 10 Jan 11:00
Home
H
Not Played
Northumberland 7
Sun 10 Jan 11:00
Home
H
Not Played
Northumberland 7
Tier 3 - White
Sun 17 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Alnwick 1
Sun 17 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Alnwick 1
Tier 3 - White
Sun 17 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Alnwick 1
Sun 17 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Alnwick 1
Tier 3 - White
Sun 31 Jan 11:00
Home
H
Cancelled
David Lloyd Sunderland 3
Sun 31 Jan 11:00
Home
H
Cancelled
David Lloyd Sunderland 3
Tier 3 - White
Sun 31 Jan 11:00
Home
H
Not Played
David Lloyd Sunderland 3
Sun 31 Jan 11:00
Home
H
Not Played
David Lloyd Sunderland 3
Tier 3 - White
Sun 24 Oct 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Morpeth 3
0
-
8
(0 - 48)
Sun 24 Oct 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(0 - 48)
Morpeth 3
Tier 3 - White
Sun 07 Nov 11:00
Home
H
Moved
Rothbury
Sun 07 Nov 11:00
Home
H
Moved
Rothbury
Tier 3 - White
Sun 21 Nov 11:00
Home
H
Moved
Alnwick 1
Sun 21 Nov 11:00
Home
H
Moved
Alnwick 1
Tier 3 - White
Sun 05 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Beverley Park LTC 3
Sun 05 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Beverley Park LTC 3
Tier 3 - White
2022
Sun 09 Jan 11:00
Home
H
Played
Won
W
Northumberland 8
5
-
3
(40 - 21)
Sun 09 Jan 11:00
Home
H
Won
W
5
-
3
(40 - 21)
Northumberland 8
Tier 3 - White
Sun 16 Jan 10:30
Home
H
Played
Won
W
Rothbury
7
-
1
(48 - 23)
Sun 16 Jan 10:30
Home
H
Won
W
7
-
1
(48 - 23)
Rothbury
Tier 3 - White
Sun 06 Feb 10:30
Home
H
Played
Won
W
Alnwick 1
6
-
2
(39 - 26)
Sun 06 Feb 10:30
Home
H
Won
W
6
-
2
(39 - 26)
Alnwick 1
Tier 3 - White
Sun 13 Feb 10:30
Away
A
Cancelled
Beverley Park LTC 3
Sun 13 Feb 10:30
Away
A
Cancelled
Beverley Park LTC 3
Tier 3 - White
Sun 13 Feb 10:30
Away
A
Not Played
Beverley Park LTC 3
Sun 13 Feb 10:30
Away
A
Not Played
Beverley Park LTC 3
Tier 3 - White
Sun 20 Feb 10:30
Away
A
Moved
Shotley & Benfieldside 2
Sun 20 Feb 10:30
Away
A
Moved
Shotley & Benfieldside 2
Knockout Stage - Knockout 6
Sun 27 Feb 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Shotley & Benfieldside 2
0
-
8
(0 - 48)
Sun 27 Feb 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(0 - 48)
Shotley & Benfieldside 2
Knockout Stage - Knockout 6
Sun 23 Oct 10:30
Away
A
Played
Won
W
Corbridge 1
8
-
0
(48 - 9)
Sun 23 Oct 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 9)
Corbridge 1
Tier 3 - Purple
Sun 06 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Cullercoats 3
7
-
1
(49 - 21)
Sun 06 Nov 10:30
Home
H
Won
W
7
-
1
(49 - 21)
Cullercoats 3
Tier 3 - Purple
Sun 20 Nov 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Blaydon 4
2
-
6
(30 - 46)
Sun 20 Nov 10:30
Away
A
Lost
L
2
-
6
(30 - 46)
Blaydon 4
Tier 3 - Purple
Sun 04 Dec 10:30
Home
H
Played
Won
W
Northumberland 8
8
-
0
(48 - 8)
Sun 04 Dec 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 8)
Northumberland 8
Tier 3 - Purple
2023
Sun 08 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Shotley & Benfieldside 2
4
-
4
(36 - 39)
Sun 08 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
4
-
4
(36 - 39)
Shotley & Benfieldside 2
Tier 3 - Purple
Sun 19 Feb 10:30
Home
H
Played
Won
W
David Lloyd Sunderland 5
4
-
4
(39 - 32)
Sun 19 Feb 10:30
Home
H
Won
W
4
-
4
(39 - 32)
David Lloyd Sunderland 5
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 05 Mar 10:30
Away
A
Played
Won
W
Northumberland 6
7
-
1
(46 - 32)
Sun 05 Mar 10:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(46 - 32)
Northumberland 6
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 26 Mar 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Alnwick 1
2
-
6
(36 - 49)
Sun 26 Mar 10:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(36 - 49)
Alnwick 1
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 22 Oct 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Riding Mill 1
3
-
5
(25 - 42)
Sun 22 Oct 10:30
Away
A
Lost
L
3
-
5
(25 - 42)
Riding Mill 1
Tier 2 - Yellow
Sun 05 Nov 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Blaydon 3
1
-
7
(34 - 45)
Sun 05 Nov 10:30
Home
H
Lost
L
1
-
7
(34 - 45)
Blaydon 3
Tier 2 - Yellow
Sun 03 Dec 10:30
Away
A
Played
Lost
L
David Lloyd Sunderland 2
1
-
7
(22 - 45)
Sun 03 Dec 10:30
Away
A
Lost
L
1
-
7
(22 - 45)
David Lloyd Sunderland 2
Tier 2 - Yellow
2024
Sun 07 Jan 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Cullercoats 2
1
-
7
(18 - 44)
Sun 07 Jan 10:30
Home
H
Lost
L
1
-
7
(18 - 44)
Cullercoats 2
Tier 2 - Yellow
Sun 21 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Northumberland 3
2
-
6
(24 - 46)
Sun 21 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
2
-
6
(24 - 46)
Northumberland 3
Tier 2 - Yellow
Sun 04 Feb 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Boldon 2
2
-
6
(25 - 44)
Sun 04 Feb 10:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(25 - 44)
Boldon 2
Tier 2 - Yellow
Sun 18 Feb 10:30
Home
H
Played
Won
W
Blaydon 4
6
-
2
(43 - 30)
Sun 18 Feb 10:30
Home
H
Won
W
6
-
2
(43 - 30)
Blaydon 4
Knockout Stage - Knockout 6
Sun 03 Mar 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Gosforth 2
4
-
4
(35 - 42)
Sun 03 Mar 10:30
Away
A
Lost
L
4
-
4
(35 - 42)
Gosforth 2
Knockout Stage - Knockout 6
Processing ...
Loading Data ...