Sports
Leagues
Clubs
Support
Blog
Register
Log in
Wylam Tennis Club
Team:
Winter League 1
Fixtures
Filters
All Years
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2017
Sun 29 Oct 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Shotley & Benfieldside 2
0
-
8
(21 - 0)
Sun 29 Oct 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(21 - 0)
Shotley & Benfieldside 2
Group Stage - Indigo
Sun 12 Nov 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Blaydon 3
0
-
8
(7 - 48)
Sun 12 Nov 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(7 - 48)
Blaydon 3
Group Stage - Indigo
Sun 26 Nov 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Boldon 2
0
-
8
(0 - 48)
Sun 26 Nov 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(0 - 48)
Boldon 2
Group Stage - Indigo
2018
Sun 07 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Durham Archery 1
0
-
8
(7 - 48)
Sun 07 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(7 - 48)
Durham Archery 1
Group Stage - Indigo
Sun 21 Jan 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Stocksfield B
0
-
8
(0 - 48)
Sun 21 Jan 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(0 - 48)
Stocksfield B
Group Stage - Indigo
Sun 21 Oct 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Shotley & Benfieldside 3
2
-
6
(27 - 42)
Sun 21 Oct 10:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(27 - 42)
Shotley & Benfieldside 3
Tier 3 - White
Sun 04 Nov 10:30
Away
A
Moved
Cullercoats 3
Sun 04 Nov 10:30
Away
A
Moved
Cullercoats 3
Tier 3 - White
Sun 04 Nov 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Cullercoats 3
0
-
8
(0 - 48)
Sun 04 Nov 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(0 - 48)
Cullercoats 3
Tier 3 - White
Sun 18 Nov 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Beverley Park 2
1
-
7
(24 - 48)
Sun 18 Nov 10:30
Home
H
Lost
L
1
-
7
(24 - 48)
Beverley Park 2
Tier 3 - White
Sun 02 Dec 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Riding Mill 2
1
-
7
(26 - 45)
Sun 02 Dec 10:30
Away
A
Lost
L
1
-
7
(26 - 45)
Riding Mill 2
Tier 3 - White
2019
Sun 06 Jan 10:30
Home
H
Played
Lost
L
David Lloyd Sunderland 2
0
-
8
(17 - 48)
Sun 06 Jan 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(17 - 48)
David Lloyd Sunderland 2
Tier 3 - White
Sun 27 Jan 11:00
Away
A
Moved
Jesmond 4
Sun 27 Jan 11:00
Away
A
Moved
Jesmond 4
Tier 3 - White
Sun 03 Feb 11:00
Away
A
Moved
Jesmond 4
Sun 03 Feb 11:00
Away
A
Moved
Jesmond 4
Tier 3 - White
Sun 10 Feb 11:00
Away
A
Played
Lost
L
Jesmond 4
0
-
8
(15 - 49)
Sun 10 Feb 11:00
Away
A
Lost
L
0
-
8
(15 - 49)
Jesmond 4
Tier 3 - White
Sun 24 Feb 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Bishop Auckland 2
1
-
7
(29 - 49)
Sun 24 Feb 10:30
Home
H
Lost
L
1
-
7
(29 - 49)
Bishop Auckland 2
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 20 Oct 10:30
Home
H
Played
Won
W
Northumberland 8
6
-
2
(42 - 24)
Sun 20 Oct 10:30
Home
H
Won
W
6
-
2
(42 - 24)
Northumberland 8
Tier 3 - White
Sun 03 Nov 11:00
Away
A
Moved
Jesmond 4
Sun 03 Nov 11:00
Away
A
Moved
Jesmond 4
Tier 3 - White
Sun 17 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Riding Mill 2
8
-
0
(48 - 4)
Sun 17 Nov 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 4)
Riding Mill 2
Tier 3 - White
Sun 01 Dec 11:00
Away
A
Moved
Jesmond 4
Sun 01 Dec 11:00
Away
A
Moved
Jesmond 4
Tier 3 - White
2020
Sun 05 Jan 10:30
Away
A
Played
Won
W
David Lloyd Sunderland 3
6
-
2
(43 - 22)
Sun 05 Jan 10:30
Away
A
Won
W
6
-
2
(43 - 22)
David Lloyd Sunderland 3
Tier 3 - White
Sun 12 Jan 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Collingwood
1
-
7
(15 - 46)
Sun 12 Jan 10:30
Home
H
Lost
L
1
-
7
(15 - 46)
Collingwood
Tier 3 - White
Sun 19 Jan 10:30
Home
H
Moved
Collingwood
Sun 19 Jan 10:30
Home
H
Moved
Collingwood
Tier 3 - White
Sun 02 Feb 10:30
Away
A
Cancelled
Cullercoats 3
Sun 02 Feb 10:30
Away
A
Cancelled
Cullercoats 3
Tier 3 - White
Sun 09 Feb 11:00
Away
A
Cancelled
Jesmond 4
Sun 09 Feb 11:00
Away
A
Cancelled
Jesmond 4
Tier 3 - White
Sun 09 Feb 11:00
Away
A
Not Played
Jesmond 4
Sun 09 Feb 11:00
Away
A
Not Played
Jesmond 4
Tier 3 - White
Sun 16 Feb 10:30
Away
A
Cancelled
Cullercoats 3
Sun 16 Feb 10:30
Away
A
Cancelled
Cullercoats 3
Tier 3 - White
Sun 16 Feb 10:30
Away
A
Not Played
Cullercoats 3
Sun 16 Feb 10:30
Away
A
Not Played
Cullercoats 3
Tier 3 - White
Sun 23 Feb 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Shotley & Benfieldside 4
3
-
5
(35 - 38)
Sun 23 Feb 10:30
Home
H
Lost
L
3
-
5
(35 - 38)
Shotley & Benfieldside 4
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 18 Oct 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Morpeth 1
0
-
8
(11 - 49)
Sun 18 Oct 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(11 - 49)
Morpeth 1
Tier 2 - Green
Sun 01 Nov 13:00
Away
A
Played
Lost
L
Collingwood
0
-
8
(16 - 49)
Sun 01 Nov 13:00
Away
A
Lost
L
0
-
8
(16 - 49)
Collingwood
Tier 2 - Green
Sun 15 Nov 10:30
Home
H
Cancelled
Northumberland 4
Sun 15 Nov 10:30
Home
H
Cancelled
Northumberland 4
Tier 2 - Green
Sun 15 Nov 10:30
Home
H
Not Played
Northumberland 4
Sun 15 Nov 10:30
Home
H
Not Played
Northumberland 4
Tier 2 - Green
Sun 29 Nov 14:00
Away
A
Not Played
Northumberland 3
Sun 29 Nov 14:00
Away
A
Not Played
Northumberland 3
Tier 2 - Green
Sun 13 Dec 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Stocksfield A
3
-
5
(24 - 42)
Sun 13 Dec 10:30
Home
H
Lost
L
3
-
5
(24 - 42)
Stocksfield A
Tier 2 - Green
2021
Sun 17 Jan 10:30
Away
A
Not Played
David Lloyd Sunderland 1
Sun 17 Jan 10:30
Away
A
Not Played
David Lloyd Sunderland 1
Tier 2 - Green
Sun 31 Oct 10:30
Away
A
Moved
GGV
Sun 31 Oct 10:30
Away
A
Moved
GGV
Tier 2 - Blue
Sun 14 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Morpeth 2
4
-
4
(37 - 32)
Sun 14 Nov 10:30
Home
H
Won
W
4
-
4
(37 - 32)
Morpeth 2
Tier 2 - Blue
Sun 21 Nov 10:30
Away
A
Not Played
GGV
Sun 21 Nov 10:30
Away
A
Not Played
GGV
Tier 2 - Blue
Sun 28 Nov 13:00
Away
A
Withdrawn
Boldon 2
Sun 28 Nov 13:00
Away
A
Withdrawn
Boldon 2
Tier 2 - Blue
Sun 12 Dec 10:30
Home
H
Played
Won
W
Northumberland 4
4
-
4
(40 - 37)
Sun 12 Dec 10:30
Home
H
Won
W
4
-
4
(40 - 37)
Northumberland 4
Tier 2 - Blue
2022
Sun 16 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Stocksfield A
0
-
8
(13 - 49)
Sun 16 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(13 - 49)
Stocksfield A
Tier 2 - Blue
Sun 30 Jan 10:30
Home
H
Played
Lost
L
David Lloyd Sunderland 1
1
-
7
(25 - 46)
Sun 30 Jan 10:30
Home
H
Lost
L
1
-
7
(25 - 46)
David Lloyd Sunderland 1
Tier 2 - Blue
Sun 20 Feb 10:30
Home
H
Moved
Blaydon 3
Sun 20 Feb 10:30
Home
H
Moved
Blaydon 3
Knockout Stage - Knockout 4
Tue 22 Feb 18:30
Home
H
Played
Lost
L
Blaydon 3
2
-
6
(38 - 46)
Tue 22 Feb 18:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(38 - 46)
Blaydon 3
Knockout Stage - Knockout 4
Sun 16 Oct 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Northumberland 3
0
-
8
(11 - 48)
Sun 16 Oct 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(11 - 48)
Northumberland 3
Tier 2 - Green
Sun 30 Oct 10:30
Home
H
Played
Lost
L
David Lloyd Sunderland 3
0
-
8
(11 - 48)
Sun 30 Oct 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(11 - 48)
David Lloyd Sunderland 3
Tier 2 - Green
Sun 13 Nov 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Riding Mill 1
0
-
8
(13 - 48)
Sun 13 Nov 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(13 - 48)
Riding Mill 1
Tier 2 - Green
Sun 27 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Ponteland 1
Sun 27 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Ponteland 1
Tier 2 - Green
Sun 04 Dec 10:30
Away
A
Moved
Ponteland 1
Sun 04 Dec 10:30
Away
A
Moved
Ponteland 1
Tier 2 - Green
Sun 11 Dec 10:30
Home
H
Moved
GGV
Sun 11 Dec 10:30
Home
H
Moved
GGV
Tier 2 - Green
Sun 18 Dec 10:30
Away
A
Moved
Ponteland 1
Sun 18 Dec 10:30
Away
A
Moved
Ponteland 1
Tier 2 - Green
2023
Sun 08 Jan 10:30
Home
H
Moved
GGV
Sun 08 Jan 10:30
Home
H
Moved
GGV
Tier 2 - Green
Sun 15 Jan 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Morpeth 2
0
-
8
(11 - 48)
Sun 15 Jan 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(11 - 48)
Morpeth 2
Tier 2 - Green
Sun 22 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Ponteland 1
Sun 22 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Ponteland 1
Tier 2 - Green
Sun 29 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Beverley Park 2
0
-
8
(13 - 48)
Sun 29 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(13 - 48)
Beverley Park 2
Tier 2 - Green
Sun 05 Feb 10:30
Home
H
Played
Lost
L
GGV
0
-
8
(0 - 48)
Sun 05 Feb 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(0 - 48)
GGV
Tier 2 - Green
Sun 12 Feb 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Ponteland 1
0
-
8
(5 - 48)
Sun 12 Feb 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(5 - 48)
Ponteland 1
Tier 2 - Green
Sun 19 Feb 10:30
Home
H
Moved
Northumberland 6
Sun 19 Feb 10:30
Home
H
Moved
Northumberland 6
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 26 Feb 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Northumberland 6
3
-
5
(32 - 41)
Sun 26 Feb 10:30
Home
H
Lost
L
3
-
5
(32 - 41)
Northumberland 6
Knockout Stage - Knockout 7
Processing ...
Loading Data ...