Sports
Leagues
Clubs
Support
Blog
Register
Log in
Stocksfield Tennis Club
Team:
Winter League B
Fixtures
Filters
All Years
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2017
Sun 29 Oct 10:30
Home
H
Moved
Durham Archery 1
Sun 29 Oct 10:30
Home
H
Moved
Durham Archery 1
Group Stage - Indigo
Sun 29 Oct 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Durham Archery 1
2
-
6
(23 - 47)
Sun 29 Oct 11:00
Home
H
Lost
L
2
-
6
(23 - 47)
Durham Archery 1
Group Stage - Indigo
Sun 26 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Shotley & Benfieldside 2
Sun 26 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Shotley & Benfieldside 2
Group Stage - Indigo
Sun 26 Nov 10:30
Away
A
Played
Won
W
Shotley & Benfieldside 2
8
-
0
(48 - 0)
Sun 26 Nov 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Shotley & Benfieldside 2
Group Stage - Indigo
Sun 10 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Blaydon 3
Sun 10 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Blaydon 3
Group Stage - Indigo
Sun 10 Dec 10:30
Away
A
Moved
Blaydon 3
Sun 10 Dec 10:30
Away
A
Moved
Blaydon 3
Group Stage - Indigo
2018
Sun 07 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Boldon 2
Sun 07 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Boldon 2
Group Stage - Indigo
Sun 14 Jan 13:00
Away
A
Played
Lost
L
Blaydon 3
0
-
8
(12 - 49)
Sun 14 Jan 13:00
Away
A
Lost
L
0
-
8
(12 - 49)
Blaydon 3
Group Stage - Indigo
Sun 21 Jan 10:30
Away
A
Played
Won
W
Wylam 1
8
-
0
(48 - 0)
Sun 21 Jan 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Wylam 1
Group Stage - Indigo
Sun 28 Jan 10:30
Home
H
Played
Won
W
Boldon 2
8
-
0
(48 - 0)
Sun 28 Jan 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Boldon 2
Group Stage - Indigo
Sun 25 Feb 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Cullercoats 1
0
-
8
(19 - 48)
Sun 25 Feb 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(19 - 48)
Cullercoats 1
Knockout Stage - 3rd Teams
Sun 28 Oct 10:30
Home
H
Moved
Blaydon 5
Sun 28 Oct 10:30
Home
H
Moved
Blaydon 5
Tier 2 - Indigo
Sun 25 Nov 10:30
Away
A
Played
Won
W
Durham Archery 2
7
-
1
(46 - 22)
Sun 25 Nov 10:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(46 - 22)
Durham Archery 2
Tier 2 - Indigo
Sun 02 Dec 10:30
Home
H
Played
Won
W
Blaydon 5
6
-
2
(43 - 31)
Sun 02 Dec 10:30
Home
H
Won
W
6
-
2
(43 - 31)
Blaydon 5
Tier 2 - Indigo
Sun 09 Dec 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Newcastle Uni 2
2
-
6
(26 - 40)
Sun 09 Dec 10:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(26 - 40)
Newcastle Uni 2
Tier 2 - Indigo
2019
Sun 13 Jan 12:00
Away
A
Cancelled
Boldon 2
Sun 13 Jan 12:00
Away
A
Cancelled
Boldon 2
Tier 2 - Indigo
Sun 27 Jan 10:30
Home
H
Played
Won
W
GGV
6
-
2
(46 - 25)
Sun 27 Jan 10:30
Home
H
Won
W
6
-
2
(46 - 25)
GGV
Tier 2 - Indigo
Sun 03 Feb 12:00
Away
A
Cancelled
Boldon 2
Sun 03 Feb 12:00
Away
A
Cancelled
Boldon 2
Tier 2 - Indigo
Mon 11 Feb 18:30
Away
A
Played
Won
W
Boldon 2
7
-
1
(48 - 26)
Mon 11 Feb 18:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(48 - 26)
Boldon 2
Tier 2 - Indigo
Sun 24 Feb 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Jesmond 3
2
-
6
(25 - 43)
Sun 24 Feb 11:00
Home
H
Lost
L
2
-
6
(25 - 43)
Jesmond 3
Knockout Stage - Knockout 3
Sun 20 Oct 10:30
Away
A
Played
Won
W
Northumberland 4
4
-
2
(30 - 29)
Sun 20 Oct 10:30
Away
A
Won
W
4
-
2
(30 - 29)
Northumberland 4
Tier 2 - Indigo
Sun 03 Nov 10:30
Home
H
Cancelled
Gosforth 2
Sun 03 Nov 10:30
Home
H
Cancelled
Gosforth 2
Tier 2 - Indigo
Sun 17 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Blaydon 5
Sun 17 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
Blaydon 5
Tier 2 - Indigo
Sun 01 Dec 10:30
Home
H
Moved
Shotley & Benfieldside 3
Sun 01 Dec 10:30
Home
H
Moved
Shotley & Benfieldside 3
Tier 2 - Indigo
Sun 08 Dec 10:30
Home
H
Played
Won
W
Shotley & Benfieldside 3
5
-
3
(43 - 31)
Sun 08 Dec 10:30
Home
H
Won
W
5
-
3
(43 - 31)
Shotley & Benfieldside 3
Tier 2 - Indigo
Sun 15 Dec 10:30
Away
A
Played
Won
W
Blaydon 5
7
-
1
(48 - 23)
Sun 15 Dec 10:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(48 - 23)
Blaydon 5
Tier 2 - Indigo
2020
Sun 05 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Tynedale
3
-
5
(29 - 42)
Sun 05 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
3
-
5
(29 - 42)
Tynedale
Tier 2 - Indigo
Sun 12 Jan 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Gosforth 2
3
-
5
(38 - 43)
Sun 12 Jan 10:30
Home
H
Lost
L
3
-
5
(38 - 43)
Gosforth 2
Tier 2 - Indigo
Sun 19 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Ponteland 1
Sun 19 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Ponteland 1
Tier 2 - Indigo
Sun 09 Feb 10:30
Home
H
Cancelled
Ponteland 1
Sun 09 Feb 10:30
Home
H
Cancelled
Ponteland 1
Tier 2 - Indigo
Sun 09 Feb 10:30
Home
H
Not Played
Ponteland 1
Sun 09 Feb 10:30
Home
H
Not Played
Ponteland 1
Tier 2 - Indigo
Sun 23 Feb 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Morpeth 2
2
-
6
(35 - 45)
Sun 23 Feb 10:30
Away
A
Lost
L
2
-
6
(35 - 45)
Morpeth 2
Knockout Stage - Knockout 4
Sun 18 Oct 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Northumberland 2
2
-
6
(29 - 47)
Sun 18 Oct 10:30
Away
A
Lost
L
2
-
6
(29 - 47)
Northumberland 2
Tier 2 - Yellow
Sun 01 Nov 10:30
Home
H
Cancelled
Cullercoats 2
Sun 01 Nov 10:30
Home
H
Cancelled
Cullercoats 2
Tier 2 - Yellow
Sun 15 Nov 10:30
Away
A
Moved
Beverley Park 2
Sun 15 Nov 10:30
Away
A
Moved
Beverley Park 2
Tier 2 - Yellow
Sun 15 Nov 10:30
Away
A
Not Played
Beverley Park 2
Sun 15 Nov 10:30
Away
A
Not Played
Beverley Park 2
Tier 2 - Yellow
Sun 29 Nov 10:30
Home
H
Moved
Riding Mill 1
Sun 29 Nov 10:30
Home
H
Moved
Riding Mill 1
Tier 2 - Yellow
Sun 06 Dec 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Cullercoats 2
1
-
7
(24 - 47)
Sun 06 Dec 10:30
Home
H
Lost
L
1
-
7
(24 - 47)
Cullercoats 2
Tier 2 - Yellow
Sun 20 Dec 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Riding Mill 1
1
-
7
(32 - 48)
Sun 20 Dec 10:30
Home
H
Lost
L
1
-
7
(32 - 48)
Riding Mill 1
Tier 2 - Yellow
2021
Sun 10 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Shotley & Benfieldside 3
Sun 10 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Shotley & Benfieldside 3
Tier 2 - Yellow
Sun 10 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Shotley & Benfieldside 3
Sun 10 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Shotley & Benfieldside 3
Tier 2 - Yellow
Sun 24 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Blaydon 3
Sun 24 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Blaydon 3
Tier 2 - Yellow
Sun 24 Jan 10:30
Home
H
Not Played
Blaydon 3
Sun 24 Jan 10:30
Home
H
Not Played
Blaydon 3
Tier 2 - Yellow
Sun 24 Oct 10:30
Away
A
Played
Won
W
Riding Mill 2
7
-
1
(47 - 24)
Sun 24 Oct 10:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(47 - 24)
Riding Mill 2
Tier 3 - Purple
Sun 07 Nov 10:30
Away
A
Played
Won
W
Shotley & Benfieldside 2
4
-
4
(38 - 33)
Sun 07 Nov 10:30
Away
A
Won
W
4
-
4
(38 - 33)
Shotley & Benfieldside 2
Tier 3 - Purple
Sun 21 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Northumberland 7
6
-
2
(45 - 27)
Sun 21 Nov 10:30
Home
H
Won
W
6
-
2
(45 - 27)
Northumberland 7
Tier 3 - Purple
2022
Sun 09 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
David Lloyd Sunderland 4
Sun 09 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
David Lloyd Sunderland 4
Tier 3 - Purple
Sun 23 Jan 10:30
Home
H
Played
Won
W
Wylam 2
8
-
0
(50 - 23)
Sun 23 Jan 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(50 - 23)
Wylam 2
Tier 3 - Purple
Sun 06 Feb 13:30
Away
A
Played
Won
W
David Lloyd Sunderland 4
8
-
0
(48 - 22)
Sun 06 Feb 13:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 22)
David Lloyd Sunderland 4
Tier 3 - Purple
Sun 20 Feb 10:30
Home
H
Cancelled
Morpeth 2
Sun 20 Feb 10:30
Home
H
Cancelled
Morpeth 2
Knockout Stage - Knockout 5
Sun 27 Feb 10:30
Home
H
Moved
Morpeth 2
Sun 27 Feb 10:30
Home
H
Moved
Morpeth 2
Knockout Stage - Knockout 5
Tue 01 Mar 18:30
Home
H
Played
Lost
L
Morpeth 2
2
-
6
(31 - 44)
Tue 01 Mar 18:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(31 - 44)
Morpeth 2
Knockout Stage - Knockout 5
Sun 16 Oct 10:30
Home
H
Played
Lost
L
David Lloyd Sunderland 2
0
-
8
(15 - 48)
Sun 16 Oct 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(15 - 48)
David Lloyd Sunderland 2
Tier 2 - Yellow
Sun 30 Oct 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Durham Archery 2
0
-
8
(17 - 48)
Sun 30 Oct 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(17 - 48)
Durham Archery 2
Tier 2 - Yellow
Sun 13 Nov 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Shotley & Benfieldside 1
0
-
8
(22 - 50)
Sun 13 Nov 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(22 - 50)
Shotley & Benfieldside 1
Tier 2 - Yellow
Sun 27 Nov 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Northumberland 4
2
-
6
(29 - 47)
Sun 27 Nov 10:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(29 - 47)
Northumberland 4
Tier 2 - Yellow
Sun 11 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Jesmond 3
Sun 11 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Jesmond 3
Tier 2 - Yellow
2023
Sun 15 Jan 10:30
Home
H
Played
Won
W
Riding Mill 2
8
-
0
(48 - 11)
Sun 15 Jan 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 11)
Riding Mill 2
Tier 2 - Yellow
Sun 29 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Blaydon 3
Sun 29 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Blaydon 3
Tier 2 - Yellow
Sun 29 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Blaydon 3
1
-
7
(22 - 47)
Sun 29 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
1
-
7
(22 - 47)
Blaydon 3
Tier 2 - Yellow
Sun 05 Feb 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Jesmond 3
1
-
7
(21 - 48)
Sun 05 Feb 10:30
Away
A
Lost
L
1
-
7
(21 - 48)
Jesmond 3
Tier 2 - Yellow
Sun 19 Feb 10:30
Away
A
Played
Won
W
Bohemians
5
-
3
(39 - 31)
Sun 19 Feb 10:30
Away
A
Won
W
5
-
3
(39 - 31)
Bohemians
Knockout Stage - Knockout 6
Sun 05 Mar 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Northumberland 2
0
-
8
(0 - 48)
Sun 05 Mar 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(0 - 48)
Northumberland 2
Knockout Stage - Knockout 6
Sun 22 Oct 10:30
Home
H
Played
Won
W
Corbridge 1
5
-
3
(40 - 34)
Sun 22 Oct 10:30
Home
H
Won
W
5
-
3
(40 - 34)
Corbridge 1
Tier 3 - Silver
Sun 19 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
David Lloyd Sunderland 6
Sun 19 Nov 10:30
Away
A
Cancelled
David Lloyd Sunderland 6
Tier 3 - Silver
Sun 03 Dec 10:30
Home
H
Cancelled
Shotley & Benfieldside 3
Sun 03 Dec 10:30
Home
H
Cancelled
Shotley & Benfieldside 3
Tier 3 - Silver
2024
Sun 07 Jan 10:30
Away
A
Played
Won
W
Blaydon 5
8
-
0
(48 - 13)
Sun 07 Jan 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 13)
Blaydon 5
Tier 3 - Silver
Sun 14 Jan 10:30
Home
H
Played
Won
W
Shotley & Benfieldside 3
8
-
0
(48 - 9)
Sun 14 Jan 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 9)
Shotley & Benfieldside 3
Tier 3 - Silver
Sun 21 Jan 10:30
Home
H
Moved
Durham Moor 2
Sun 21 Jan 10:30
Home
H
Moved
Durham Moor 2
Tier 3 - Silver
Sun 28 Jan 10:30
Away
A
Played
Won
W
David Lloyd Sunderland 6
4
-
4
(32 - 27)
Sun 28 Jan 10:30
Away
A
Won
W
4
-
4
(32 - 27)
David Lloyd Sunderland 6
Tier 3 - Silver
Sun 04 Feb 10:30
Home
H
Played
Won
W
Durham Moor 2
5
-
3
(44 - 36)
Sun 04 Feb 10:30
Home
H
Won
W
5
-
3
(44 - 36)
Durham Moor 2
Tier 3 - Silver
Sun 18 Feb 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Alnwick 1
1
-
7
(34 - 50)
Sun 18 Feb 10:30
Away
A
Lost
L
1
-
7
(34 - 50)
Alnwick 1
Knockout Stage - Knockout 6
Processing ...
Loading Data ...