Sports
Leagues
Clubs
Support
Blog
Register
Log in
Barnard Castle Lawn Tennis Club
Team:
Winter League A
Fixtures
Filters
All Years
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2017
Sun 22 Oct 10:30
Away
A
Moved
Bishop Auckland 1
Sun 22 Oct 10:30
Away
A
Moved
Bishop Auckland 1
Group Stage - Violet
Sun 29 Oct 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Bishop Auckland 1
0
-
8
(8 - 48)
Sun 29 Oct 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(8 - 48)
Bishop Auckland 1
Group Stage - Violet
Sun 05 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
Stokesley
5
-
3
(44 - 29)
Sun 05 Nov 10:30
Home
H
Won
W
5
-
3
(44 - 29)
Stokesley
Group Stage - Violet
Sun 19 Nov 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Yarm A
0
-
8
(0 - 48)
Sun 19 Nov 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(0 - 48)
Yarm A
Group Stage - Violet
Sun 03 Dec 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Hutton Rudby
3
-
5
(33 - 44)
Sun 03 Dec 10:30
Home
H
Lost
L
3
-
5
(33 - 44)
Hutton Rudby
Group Stage - Violet
Sun 17 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Wellfield B
Sun 17 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Wellfield B
Group Stage - Violet
2018
Sun 21 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Wellfield B
Sun 21 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Wellfield B
Group Stage - Violet
Sun 21 Jan 10:30
Away
A
Moved
Wellfield B
Sun 21 Jan 10:30
Away
A
Moved
Wellfield B
Group Stage - Violet
Sun 28 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Wellfield B
3
-
5
(29 - 39)
Sun 28 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
3
-
5
(29 - 39)
Wellfield B
Group Stage - Violet
Sun 25 Feb 10:30
Away
A
Played
Lost
L
New Blackwell
0
-
8
(5 - 48)
Sun 25 Feb 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(5 - 48)
New Blackwell
Knockout Stage - 4th Teams
Sun 21 Oct 10:30
Away
A
Played
Lost
L
New Blackwell
0
-
8
(22 - 49)
Sun 21 Oct 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(22 - 49)
New Blackwell
Tier 2 - Violet
Sun 04 Nov 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Great Ayton
1
-
7
(20 - 48)
Sun 04 Nov 10:30
Home
H
Lost
L
1
-
7
(20 - 48)
Great Ayton
Tier 2 - Violet
Sun 18 Nov 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Hartlepool
0
-
8
(13 - 47)
Sun 18 Nov 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(13 - 47)
Hartlepool
Tier 2 - Violet
Sun 02 Dec 10:30
Home
H
Played
Won
W
Bishop Auckland 2
8
-
0
(48 - 5)
Sun 02 Dec 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(48 - 5)
Bishop Auckland 2
Tier 2 - Violet
Sun 09 Dec 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Yarm B
2
-
6
(27 - 43)
Sun 09 Dec 10:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(27 - 43)
Yarm B
Tier 2 - Violet
2019
Sun 06 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Wellfield B
4
-
4
(35 - 40)
Sun 06 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
4
-
4
(35 - 40)
Wellfield B
Tier 2 - Violet
Sun 20 Jan 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Hutton Rudby
0
-
8
(22 - 50)
Sun 20 Jan 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(22 - 50)
Hutton Rudby
Tier 2 - Violet
Sun 10 Mar 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Corbridge
0
-
8
(17 - 49)
Sun 10 Mar 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(17 - 49)
Corbridge
Knockout Stage - Knockout 7
Sun 20 Oct 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Great Ayton
0
-
8
(19 - 50)
Sun 20 Oct 10:30
Home
H
Lost
L
0
-
8
(19 - 50)
Great Ayton
Tier 2 - Violet
Sun 03 Nov 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Hutton Rudby
3
-
5
(31 - 45)
Sun 03 Nov 10:30
Away
A
Lost
L
3
-
5
(31 - 45)
Hutton Rudby
Tier 2 - Violet
Sun 17 Nov 10:30
Home
H
Played
Won
W
New Blackwell
8
-
0
(49 - 18)
Sun 17 Nov 10:30
Home
H
Won
W
8
-
0
(49 - 18)
New Blackwell
Tier 2 - Violet
Sun 01 Dec 10:30
Away
A
Played
Won
W
Hartlepool
5
-
3
(34 - 35)
Sun 01 Dec 10:30
Away
A
Won
W
5
-
3
(34 - 35)
Hartlepool
Tier 2 - Violet
2020
Sun 05 Jan 10:30
Away
A
Played
Won
W
Wellfield B
4
-
4
(42 - 41)
Sun 05 Jan 10:30
Away
A
Won
W
4
-
4
(42 - 41)
Wellfield B
Tier 2 - Violet
Sun 19 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Wellfield A
Sun 19 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Wellfield A
Tier 2 - Violet
Sun 19 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Wellfield A
Sun 19 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Wellfield A
Tier 2 - Violet
Sun 02 Feb 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Yarm B
2
-
6
(32 - 42)
Sun 02 Feb 10:30
Home
H
Lost
L
2
-
6
(32 - 42)
Yarm B
Tier 2 - Violet
Sun 23 Feb 10:30
Home
H
Played
Lost
L
Durham Archery 2
3
-
5
(32 - 36)
Sun 23 Feb 10:30
Home
H
Lost
L
3
-
5
(32 - 36)
Durham Archery 2
Knockout Stage - Knockout 5
Sun 18 Oct 10:30
Home
H
Played
Won
W
Barnard Castle B
6
-
2
(46 - 30)
Sun 18 Oct 10:30
Home
H
Won
W
6
-
2
(46 - 30)
Barnard Castle B
Tier 2 - Violet
Sun 01 Nov 10:30
Away
A
Played
Won
W
Wellfield B
7
-
1
(47 - 24)
Sun 01 Nov 10:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(47 - 24)
Wellfield B
Tier 2 - Violet
Sun 15 Nov 10:30
Home
H
Moved
Yarm B
Sun 15 Nov 10:30
Home
H
Moved
Yarm B
Tier 2 - Violet
Sun 13 Dec 10:30
Away
A
Played
Won
W
Bishop Auckland 2
7
-
1
(47 - 25)
Sun 13 Dec 10:30
Away
A
Won
W
7
-
1
(47 - 25)
Bishop Auckland 2
Tier 2 - Violet
2021
Sun 10 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Hutton Rudby
Sun 10 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Hutton Rudby
Tier 2 - Violet
Sun 10 Jan 10:30
Home
H
Not Played
Hutton Rudby
Sun 10 Jan 10:30
Home
H
Not Played
Hutton Rudby
Tier 2 - Violet
Sun 24 Jan 10:30
Away
A
Moved
Hartlepool
Sun 24 Jan 10:30
Away
A
Moved
Hartlepool
Tier 2 - Violet
Sun 24 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Hartlepool
Sun 24 Jan 10:30
Away
A
Not Played
Hartlepool
Tier 2 - Violet
Sun 31 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Yarm B
Sun 31 Jan 10:30
Home
H
Cancelled
Yarm B
Tier 2 - Violet
Sun 31 Jan 10:30
Home
H
Not Played
Yarm B
Sun 31 Jan 10:30
Home
H
Not Played
Yarm B
Tier 2 - Violet
Sun 17 Oct 10:30
Away
A
Played
Won
W
Bishop Auckland 2
8
-
0
(48 - 9)
Sun 17 Oct 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 9)
Bishop Auckland 2
Tier 2 - Violet
Sun 31 Oct 11:00
Home
H
Cancelled
Yarm B
Sun 31 Oct 11:00
Home
H
Cancelled
Yarm B
Tier 2 - Violet
Sun 14 Nov 10:30
Away
A
Played
Won
W
Wellfield B
8
-
0
(48 - 23)
Sun 14 Nov 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 23)
Wellfield B
Tier 2 - Violet
Sun 28 Nov 11:00
Home
H
Cancelled
Hartlepool
Sun 28 Nov 11:00
Home
H
Cancelled
Hartlepool
Tier 2 - Violet
Sun 12 Dec 11:00
Away
A
Played
Won
W
Barnard Castle B
7
-
1
(47 - 28)
Sun 12 Dec 11:00
Away
A
Won
W
7
-
1
(47 - 28)
Barnard Castle B
Tier 2 - Violet
2022
Sun 23 Jan 11:00
Home
H
Played
Won
W
Hartlepool
5
-
3
(40 - 31)
Sun 23 Jan 11:00
Home
H
Won
W
5
-
3
(40 - 31)
Hartlepool
Tier 2 - Violet
Sun 30 Jan 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Yarm B
2
-
6
(27 - 44)
Sun 30 Jan 11:00
Home
H
Lost
L
2
-
6
(27 - 44)
Yarm B
Tier 2 - Violet
Sun 20 Feb 11:00
Away
A
Moved
Bishop Auckland 1
Sun 20 Feb 11:00
Away
A
Moved
Bishop Auckland 1
Knockout Stage - Knockout 3
Sun 06 Mar 10:30
Away
A
Cancelled
Bishop Auckland 1
Sun 06 Mar 10:30
Away
A
Cancelled
Bishop Auckland 1
Knockout Stage - Knockout 3
Sun 06 Mar 10:30
Away
A
Played
Won
W
Bishop Auckland 1
6
-
2
(43 - 32)
Sun 06 Mar 10:30
Away
A
Won
W
6
-
2
(43 - 32)
Bishop Auckland 1
Knockout Stage - Knockout 3
Sun 13 Mar 10:30
Away
A
Moved
Bishop Auckland 1
Sun 13 Mar 10:30
Away
A
Moved
Bishop Auckland 1
Knockout Stage - Knockout 3
Sun 13 Mar 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Durham Archery 2
4
-
4
(38 - 40)
Sun 13 Mar 11:00
Home
H
Lost
L
4
-
4
(38 - 40)
Durham Archery 2
Knockout Stage - Knockout 3
Sun 16 Oct 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Yarm B
0
-
8
(11 - 48)
Sun 16 Oct 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(11 - 48)
Yarm B
Tier 2 - Violet
Sun 30 Oct 11:00
Home
H
Played
Won
W
Barnard Castle B
7
-
1
(50 - 23)
Sun 30 Oct 11:00
Home
H
Won
W
7
-
1
(50 - 23)
Barnard Castle B
Tier 2 - Violet
Sun 13 Nov 10:30
Away
A
Played
Won
W
Hartlepool
5
-
3
(40 - 34)
Sun 13 Nov 10:30
Away
A
Won
W
5
-
3
(40 - 34)
Hartlepool
Tier 2 - Violet
Sun 27 Nov 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Wellfield A
3
-
5
(31 - 38)
Sun 27 Nov 11:00
Home
H
Lost
L
3
-
5
(31 - 38)
Wellfield A
Tier 2 - Violet
Sun 11 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Hutton Rudby
Sun 11 Dec 10:30
Away
A
Cancelled
Hutton Rudby
Tier 2 - Violet
2023
Sun 22 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Hutton Rudby
Sun 22 Jan 10:30
Away
A
Cancelled
Hutton Rudby
Tier 2 - Violet
Sun 05 Feb 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Hutton Rudby
1
-
7
(32 - 46)
Sun 05 Feb 10:30
Away
A
Lost
L
1
-
7
(32 - 46)
Hutton Rudby
Tier 2 - Violet
Sun 19 Feb 10:30
Away
A
Played
Won
W
Durham Archery 2
8
-
0
(48 - 0)
Sun 19 Feb 10:30
Away
A
Won
W
8
-
0
(48 - 0)
Durham Archery 2
Knockout Stage - Knockout 5
Sun 05 Mar 11:00
Home
H
Played
Lost
L
Cullercoats 2
3
-
5
(31 - 42)
Sun 05 Mar 11:00
Home
H
Lost
L
3
-
5
(31 - 42)
Cullercoats 2
Knockout Stage - Knockout 5
Sun 22 Oct 11:30
Home
H
Played
Won
W
Barnard Castle B
7
-
1
(46 - 16)
Sun 22 Oct 11:30
Home
H
Won
W
7
-
1
(46 - 16)
Barnard Castle B
Tier 2 - Violet
Sun 05 Nov 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Yarm B
0
-
8
(0 - 48)
Sun 05 Nov 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(0 - 48)
Yarm B
Tier 2 - Violet
Sun 19 Nov 11:30
Home
H
Played
Won
W
Hutton Rudby
5
-
3
(36 - 28)
Sun 19 Nov 11:30
Home
H
Won
W
5
-
3
(36 - 28)
Hutton Rudby
Tier 2 - Violet
2024
Sun 07 Jan 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Wellfield A
0
-
8
(15 - 48)
Sun 07 Jan 10:30
Away
A
Lost
L
0
-
8
(15 - 48)
Wellfield A
Tier 2 - Violet
Sun 21 Jan 11:30
Home
H
Not Played
Hartlepool
Sun 21 Jan 11:30
Home
H
Not Played
Hartlepool
Tier 2 - Violet
Sun 04 Feb 10:30
Away
A
Moved
Bishop Auckland 1
Sun 04 Feb 10:30
Away
A
Moved
Bishop Auckland 1
Tier 2 - Violet
Sun 11 Feb 10:30
Away
A
Played
Lost
L
Bishop Auckland 1
3
-
5
(37 - 43)
Sun 11 Feb 10:30
Away
A
Lost
L
3
-
5
(37 - 43)
Bishop Auckland 1
Tier 2 - Violet
Sun 18 Feb 10:30
Home
H
Played
Won
W
Beverley Park 2
7
-
1
(47 - 22)
Sun 18 Feb 10:30
Home
H
Won
W
7
-
1
(47 - 22)
Beverley Park 2
Knockout Stage - Knockout 4
Sun 03 Mar 11:30
Home
H
Played
Lost
L
Northumberland 3
3
-
5
(27 - 41)
Sun 03 Mar 11:30
Home
H
Lost
L
3
-
5
(27 - 41)
Northumberland 3
Knockout Stage - Knockout 4
Processing ...
Loading Data ...